Szlifierki

Chcąc dokonać zakupu przecinarki do metalu, warto na wstępie zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju urządzenie sprawdzi się najlepiej.

  Czytaj dalej

Maty dezynfekujące

W ofercie firmy Dezenfex można znaleźć wysokiej jakości, niezwykle funkcjonalne i chętnie wykorzystywane w różnych branżach maty odkażające.

  Czytaj dalej

Zbiorniki Chemoodporne

Bezciśnieniowe zbiorniki chemoodporne dostosowane do przechowywania substancji niebezpiecznych, żrących czy trujących wraz z potrzebną infrastrukturą odnajdziesz w szerokiej ofercie firmy Amargo.

  Czytaj dalej

Rubbelt Wulkanizacja taśm Przenośnikowych

W dzisiejszych czasach trudno już wyobrazić sobie przemysłowe, produkcyjne lub rolnicze realia pracy bez urządzeń wyposażonych w taśmy przenośnikowe.

  Czytaj dalej

Niupak

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym przechowywaniu produktów, koniecznie sprawdź jakie zalety skrywają opakowania foliowe z oferty Niupak. Oferujemy wyłącznie trwałe wyroby, których jakość została potwierdzona przez szerokie grono Klientów.

  Czytaj dalej

Locor

Locor to renomowany dystrybutor ploterów, drukarek i innych urządzeń dla pracowni poligraficznych. W naszej ofercie znajdziesz również laminator UV.

  Czytaj dalej

Pabiantex

Jedną ze specjalności marki Pabiantex jest konfekcja techniczna, którą wykonuje się z tkanin oraz włókien filtracyjnych. W asortymencie marki można znaleźć artykuły takie, jak worki do filtracji suchej oraz mokrej, różne rodzaje rękawów (także

  Czytaj dalej

TCH Service – hurtownia środków czystości

Działalność prowadzona przez firmę TCH Service polega na sprzedaży wysokiej jakości środków czystości i profesjonalnej chemii. Firma dostarcza klientom nowoczesne preparaty do dezynfekcji.

  Czytaj dalej

Sklep internetowy ePromag.pl

Poszukując umeblowania do przestrzeni magazynowych lub warsztatowych, warto zajrzeć do wyspecjalizowanego i doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego: e-promag.pl.

  Czytaj dalej

Promag S.A.

Marka Promag jest jednym z liderów w branży produkcji regałów magazynowych. W swej ofercie ma jednak nie tylko regały półkowe lub regały warsztatowe, ale też szereg innych rozwiązań, jak choćby wózki widłowe, wózki paletowe

  Czytaj dalej