MARTEX-Polska sp. z o.o.

Działalność firmy MARTEX-Polska polega na produkcji wyrobów metalowych. Wśród nich duże zainteresowanie wzbudzają palety słupkowe. Choć oferta obejmuje również wózki

  Czytaj dalej

PPUH KEL-MET Obróbka metali, usługi cnc

Przedsiębiorstwa z branży budowlanej, medycznej czy motoryzacyjnej często potrzebują szybkiego wykonania dużej ilość części i różnych elementów konstrukcyjnych.

  Czytaj dalej

Gomi

Niezależnie od tego czy w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się czyste gazy techniczne czy specyficzne mieszanki gazowe, oferta Gomi okaże się dla Ciebie trafnym wyborem.

  Czytaj dalej

Szlifierki

Chcąc dokonać zakupu przecinarki do metalu, warto na wstępie zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju urządzenie sprawdzi się najlepiej.

  Czytaj dalej

Maty dezynfekujące

W ofercie firmy Dezenfex można znaleźć wysokiej jakości, niezwykle funkcjonalne i chętnie wykorzystywane w różnych branżach maty odkażające.

  Czytaj dalej

Zbiorniki Chemoodporne

Bezciśnieniowe zbiorniki chemoodporne dostosowane do przechowywania substancji niebezpiecznych, żrących czy trujących wraz z potrzebną infrastrukturą odnajdziesz w szerokiej ofercie firmy Amargo.

  Czytaj dalej

Rubbelt Wulkanizacja taśm Przenośnikowych

W dzisiejszych czasach trudno już wyobrazić sobie przemysłowe, produkcyjne lub rolnicze realia pracy bez urządzeń wyposażonych w taśmy przenośnikowe.

  Czytaj dalej

Niupak

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym przechowywaniu produktów, koniecznie sprawdź jakie zalety skrywają opakowania foliowe z oferty Niupak. Oferujemy wyłącznie trwałe wyroby, których jakość została potwierdzona przez szerokie grono Klientów.

  Czytaj dalej

Locor

Locor to renomowany dystrybutor ploterów, drukarek i innych urządzeń dla pracowni poligraficznych. W naszej ofercie znajdziesz również laminator UV.

  Czytaj dalej

Pabiantex

Jedną ze specjalności marki Pabiantex jest konfekcja techniczna, którą wykonuje się z tkanin oraz włókien filtracyjnych. W asortymencie marki można znaleźć artykuły takie, jak worki do filtracji suchej oraz mokrej, różne rodzaje rękawów (także

  Czytaj dalej