Usługi geodezyjne Croma

Nasza firma z Białegostoku oferuje kompleksowe usługi geodezyjne, które obejmują wytyczanie przebiegu uzbrojenia podziemnego, przyłączy przydomowych oraz granic budynków i rozmaitych budowli.

  Czytaj dalej

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Limanowa

Podejmując współpracę z naszą wypożyczalnią, przekonasz się że wynajem sprzętu budowlanego wcale nie musi być kosztowny. Zakres proponowanych przez nas urządzeń obejmuje m.in.

  Czytaj dalej

Kable grzejne

Niezależnie od tego czy interesują Cię kable grzewcze, termostaty czy maty grzejne, oferta przedstawiona przez sklep Mikroenergetyka w 100% spełni Twoje wymagania.

  Czytaj dalej

PoKrusz Arkadiusz Balcerzak

Żwir budowlany oraz drogowy, a także wiele innych sypkich materiałów budowlanych, drogowych i ogrodowych można znaleźć w asortymencie firmy PoKrusz.

  Czytaj dalej

Atrium Skup Nieruchomości

Jak wycenić mieszkanie? To może być niezwykle mozolne i skomplikowane, ale nie dla specjalistów z Atrium Nieruchomości.

  Czytaj dalej

ChemiaBudowlana.eu

Skuteczna i niezawodna hydroizolacja tarasu lub dachu wymaga użycia wysokiej jakości rozwiązań i sprawdzonych materiałów izolacyjnych. W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskały membrany płynne.

  Czytaj dalej

Styro24.pl

Nasza hurtownia styropianu dobrze znana jako Styro24, oferuje przede wszystkim towar wysokiej jakości, wyróżniający się właściwie dobranymi właściwościami.

  Czytaj dalej

TradeBest

Szeregowe domy Warszawa to nieruchomości będące ciekawą alternatywą dla zakupu mieszkania. Segment w zabudowie szeregowej zapewnia zazwyczaj większy metraż, a także dostęp do przydomowego ogrodu, co jest niezwykle doceniane przez miłośników zieleni i wypoczynku

  Czytaj dalej

Bruk-Bud

Chcąc wykonać podjazd do garażu, utwardzoną ścieżkę prowadzącą do domu lub innego typu nawierzchnię, wygodnie jest postawić na kostkę brukową, która jest nie tylko trwała i przystępna cenowo, ale również efektowna.

  Czytaj dalej

Sklep instalacyjny Ekogrzanie

Jeśli planujesz generalny remont domu zacznij od całkowitej wymiany instalacji grzewczej i hydraulicznej. Odwiedź nasz sklep Ekogrzanie znajdujący się w Gałowie lub wejdź na stronę sklepekogrzanie.pl.

  Czytaj dalej