MAGMED – Biorezonans – Małgorzata Zieniuk

Jeśli interesują Cię niekonwencjonalne metody leczenia, sprawdź, co przygotowało dla Ciebie Centrum Zdrowia MagMed. Do każdego problemu podchodzimy holistycznie, gwarantując wsparcie, którego oczekujesz.

  Czytaj dalej

PRZYSTAŃ – Ośrodek Leczenia Uzależnień

Jeśli potrzebujesz wsparcia w walce z uzależnieniem, koniecznie zgłoś się do nas! Zorganizujemy transport do naszego Ośrodka i zaproponujemy Ci idealnie dopasowane leczenie.

  Czytaj dalej

SELF – Psychologia

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opowiadanie o intymnych problemach jest bardzo trudne, dlatego świadczymy również pomoc online. Dzięki zdalnej formie terapii zrobisz pierwszy krok ku lepszemu życiu!

  Czytaj dalej

Piotr Mordas – Fryzjer Damski i Męski, Barbershop

Korzystając z naszych usług, uzyskasz stylizację odpowiadającą zarówno Twoim oczekiwaniom, jak i aktualnie panującym trendom. Salon fryzjerski Piotr Mordas może pochwalić się pozytywną opinią wielu Klientów z Białegostoku.

  Czytaj dalej

IVDrip

Naszą główną specjalnością jest odtruwanie alkoholowe. Proponujemy kroplówki na kaca o idealnie skomponowanych składnikach, które umożliwiają szybki powrót do zdrowia.

  Czytaj dalej

Genius Nutrition

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie preparaty treningowe spełniają najwyższe jakościowe standardy, postaw na sklep internetowy z suplementami Genius™ Nutrition Polska!

  Czytaj dalej

Sklep internetowy Aromatowo.pl

Bez względu na to, w jakim stylu są urządzone Twoje wnętrza, z pewnością znajdziesz u nas idealnie dopasowane kominki zapachowe. Jako jedyny sklep internetowy proponujemy tak szeroki asortyment produktów do aromaterapii!

  Czytaj dalej

Body Move Sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów borykających się z wadami postawy, oferujemy nowoczesne wkładki ortopedyczne Formthotics. Są to produkty wykorzystywane przez szerokie grono użytkowników.

  Czytaj dalej

MobilnePielegniarki.pl

Bez dwóch zdań, usługi pielęgniarskie w miejscu wezwania cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów medycznych.

  Czytaj dalej

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Pegaz Gdynia

Niezmiennie od lat, naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług medycznych. W związku z tym, systematycznie uzupełniamy naszą wiedzę oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

  Czytaj dalej