Jobimet

Nie ulega wątpliwości, że urządzenia sanitarne lub wentylacyjne znajdujące się w obiektach powinny być odpowiednio zabezpieczone. Jeśli chcesz uzyskać gwarancję pełnego bezpieczeństwa, postaw na skrzynki metalowe zamykane z oferty Jobimet!

  Czytaj dalej

Manitou Polska

Maszyny oraz osprzęt Manitou to gwarancja udanej inwestycji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować wózki widłowe, które pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencyjnych modeli.

  Czytaj dalej

Medson S.C.

Aby pomiar przepływu cieczy był dokładny, niezbędne okażą się wysokiej jakości urządzenia pomiarowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów, oferujemy wyłącznie sprzęt o sprawdzonym działaniu.

  Czytaj dalej

Insektpol – najlepsza dezynfekcja

Chcesz pozbyć się uciążliwych zapachów? Planujesz skutecznie zneutralizować szkodliwe wirusy i grzyby? Nasza oferta jest dla Ciebie! Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom Klientów, firma Insektpol proponuje szeroki zakres usług dezynfekcyjnych.

  Czytaj dalej

Insektpol – dezynfekcja

Jeśli jesteś właścicielem obiektu, w którym konieczne jest zachowanie maksymalnej czystości, nasza oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy maty dezynfekcyjne stosowane w celu redukcji, bądź wyeliminowania bakterii i wirusów z miejsca pracy. Obecnie tego rodzaju

  Czytaj dalej

Składy drewna Grafka

Doskonałe zdajemy sobie sprawę z oczekiwań Klientów, dlatego proponowane drewno kominkowe jest dostępne w wyjątkowo niskiej cenie. Z naszej strony zapewniamy bezpieczny i szybki transport oraz doskonałą jakość towaru.

  Czytaj dalej