Sri Lanka

Turystyka może być życiową pasją każdego z nas. Trzeba tylko pozwolić sobie na przygodę i realizować marzenia o wyjazdach krajowych i zagranicznych konsekwentnie, nie odkładając niczego na bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Pomimo faktu, że najdalsze wycieczki na drugi kraniec świata często słono kosztują, to jednak dzięki nim zdobędziemy przeżycia i wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Za każdym razem, kiedy dopadnie nas depresyjny nastrój, możemy wrócić tam, gdzie wcześniej byliśmy, sięgnąć po zdjęcia, filmy i pamiątki przywiezione z dalekich krajów. Warto podróżować zwłaszcza w asyście przewodników, którzy odnajdują prawdziwą przyjemność w opowiadaniu o krajach, po których oprowadzają turystów. Takie osoby są zatrudnione i współpracują z naszym biurem podróży Logos tour. Każdy z naszych klientów może mieć pewność, że jadąc z nami na wycieczkę objazdową czy wakacje pobytowe, będzie mógł skorzystać z jak najbardziej urozmaiconej, ciekawej oferty. Na bieżąco ją rozbudowujemy, aby odpowiadać na oczekiwania naszych turystów.

Jeździmy już na wyprawy i wycieczki na wszystkie 7 kontynentów. Docieramy za morza i góry, cały czas podążając za horyzontem. Możecie więc zobaczyć z nami daleką Azję, Australię, obie Ameryki, a nawet koło podbiegunowe. To tylko ułamek oferty, jaką może Wam przedstawić biuro podróży Logos tour.

Nazywana niegdyś Cejlonem Sri Lanka, to piękna wyspa na Oceanie Indyjskim. Ojczyzna herbaty jest jednocześnie rajem turystycznym, gdzie w zasadzie przez cały rok panuje doskonała pogoda do plażowania. Właśnie tam może Was zabrać na wycieczkę objazdową lub wakacje na Sri Lance nasze biuro podróży Logos tour. Sri Lanka i wakacje w tym stosunkowo niewielkim, ale cudownym kraju mogą jawić się jako spełnienie turystycznych marzeń. Wycieczka objazdowa po Sri Lance pozwoli na zobaczenie nie tylko upraw herbaty, ale całych plantacji egzotycznych przypraw. Na trasie zwiedzania wycieczki do Sri Lanki obowiązkowo musi znaleźć się Kolombo. To miasto o kolonialnej zabudowie, tłoczne i hałaśliwe, ale na pewno mające swój egzotyczny urok. Można też wybrać się do przytulnych miasteczek na Sri Lance, takich jak Kandy czy Galle, gdzie można podziwiać fort. Na północnych krańcach Sri Lanki znajdziemy z kolei słynną Sigiriyę, czyli ruiny kompleksu pałacowego na wielkiej, wulkanicznej skale oraz ruiny miasta w Polonnaruwie i Anuradhapurze.

Chcesz zobaczyć legendarny Cejlon na własne oczy? Jedź na wakacje na Sri Lankę i odkrywaj wszystkie jej atrakcje turystyczne. Zarezerwuj wyjazd na Sri Lankę w siedzibie naszego biura podróży w Warszawie, albo w jednym z oddziałów stacjonarnych w dużych miastach w Polsce. Możesz też zajrzeć na stronę internetową Logos tour i tam dokonać pożądanej rezerwacji.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o.

Adres: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 801 011 864

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.09.2018